سرمایه گذاری

بهتریـن
سرمایه گذاری
کم ریسک
با ارزش آفرینی بالا

سرمایه گذاری کم ریسک و پربازده

یکی از راهکارهایی که امروز برای دریافت سود و ارزش آفرینی سرمایه مورد استفاده قرار می‌گیرد، سرمایه‌گذاری در کسب ‌وکارهای پربازده و با ریسک پایین می‌باشد. دراین‌ راستا، سرمایه‌گذاران با توجه به شرایط و نیاز خود در کسب ‌وکارهای مختلف با بررسی ریسک و میزان سوددهی اقدام به سرمایه‌گذاری می‌نمایند.

 با توجه به پیشرفت صنایع مختلف و نیاز روزافزون به افزایش ظرفیت و کیفیت واحدهای تولیدی و از طرفی کمبود نیروی انسانی متخصص در سراسر کشور، نیاز به اتوماسیون صنعتی، تولید بدون دخالت نیروی انسانی و استفاده از ربات های صنعتی بیشتر احساس می‌شود. ربات کار با بهره‌گیری از علوم روز دنیا و با تکیه بر دانش تخصصی در زمینه راه‌اندازی خطوط تولید رباتیک با استفاده از ربات ‌های صنعتی، از معتبرترین برندهای جهان شامل: ربات کوکا(kuka) ،ربات فانوک(Fanuc)، ربات آ.ب.ب(ABB)و… فعالیت می‌نماید.

 با در نظرگیری نام‌گذاری سال 1402 با عنوان رونق تولید و حمایت دولت، تولیدکنندگان تمایل بیشتری به سرمایه‌گذاری در حوزه رباتیک صنعتی و استفاده از ربات صنعتی در خطوط تولید دارند.

 با توجه به تعدد درخواست‌ ها در این حوزه ، شرکت ربات کار با ایجاد پلتفرم سرمایه‌گذاری، اقدام به جذب سرمایه‌گذار در این زمینه می‌نماید که در کنار یکدیگر گامی مهم در پیشرفت صنایع کشور برداریم.

                                                     در صورت تمایل به سرمایه‌گذاری در این صنعت پربازده و کم ریسک با کارشناسان ما در ارتباط باشید .