درباره ما

دربـاره ما

ربات کار پیشرو در صنعت رباتیک کشور

 

شرکت ربات کار از ابتدای کار خود با هدف بهینه سازی و بهبود بهره‌وری فعالیت‌های گوناگون ایجاد شده است. این شرکت در صنایع مختلف از جمله صنعت خودروسازی، صنایع غذایی، تولید لوازم خانگی، تولید تجهیزات بیمارستانی و دارویی و… با استفاده از جدیدترین علوم و پیشرفته ترین تکنولوژی‌های روز دنیا گام شگرفی در ارزش آفرینی صنایع داخلی برداشته است.

همراه شما در تمامی نسل‌های انقلاب صنعتی

 

تیم متخصص ربات کار نه تنها شما را با اقداماتی همچون مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت تجهیزات در تمامی مراحل یاری خواهند کرد، بلکه در همگام شدن با تغییرات دنیا در راستای نسل جدید صنعت نیز وارد عرصه شده‌اند. در انقلاب صنعتی چهارم، هدف پررنگ کردن اهمیت ارزش انسانها در استفاده از تجهیزات، هوشمند سازی افراد و استفاده از نیروی دانش آن‌ها به عنوان نیروی مولد است، وبرعکس صنعت‌های نسل قدیمی تمرکز بسیار کمی روی نیروی جسمانی انسان‌ها به عنوان مولد اصلی دارد.

انقلاب نسل چهارم با اتوماسیون و هوشمند سازی همراه است، و امکان صرفه جویی‌های قابل توجهی برای صنعتگران را فراهم خواهد آورد. همچنین قدرت رقابت شرکت‌های متکی بر دانش و تکنولوژی را همواره نیز افزایش می‌دهد.

بدست آوردن کیفیت کار دشواری نیست

 

ربات کار یکی از موفق‌ترین و قدرتمندترین راهبران اتوماسیون صنعتی است، که با تکیه بر اصول مهندسی و کاهش اثرات مخرب زیست محیطی، با استفاده از ابزار و تکنولوژی‌های برتر به منظور بهینه سازی فعالیت‌های شما عزیزان آماده خدمت رسانی می‌باشد. ربات کار با استفاده از برترین استانداردهای روز دنیا، و همچنین جدیدترین شیوه‌های شبیه سازی کامپیوتری و گرافیکی، و تکیه بر تحلیل (فرآیند تولید، زمان، ارگونومی، هنر و…) با ایجاد مجهزترین سلول‌های رباتیک صنعتی، تجربه‌های جدیدی را برای کسب و کار شما به ارمغان می‌آورد.

هدف ربات کار از تحلیل‌های مذکور، بهبود فرآیند و ارتقا عملکرد سیستم به بالاترین درجه از استانداردهای بین‌المللی می‌باشد. همکاری تیم تحلیل و طراحی ربات کار، منجر به ارائه راه حل‌های منحصر به فرد در راستای دستیابی به اهداف شما، با استفاده بهینه از امکانات موجود، در زمینه اتوماسیون (سیستم‌های کنترل، سیستم‌های حمل و نقل، سیستم‌های چیدمان، سیستم‌های سورتینگ، سیستم‌های پالت‌گذاری، سیستم‌های ذخیره‌سازی تولید و…) خواهد شد.

شرکت خود را با ربات کار متحول کنید

 

ربات کار پیشرو در تأمین ربات ‌های صنعتی و تجهیزات صنعتی و رباتیک، بهینه سازی و طراحی سلول‌های موازی و مدولار تولید است، و همچنین می‌تواند نسبت به ارائه تجهیزات جانبی (سخت‌افزاری و نرم‌افزاری) نیز اقدام کند. علاوه بر این‌ها، این شرکت خدماتی به کارخانجات مختلف در زمینه مونتاژ، بسته بندی، چیدمان، پالت‌گذاری، رنگکاری، جوشکاری و… ارائه می‌کند، و بازارهای کلیدی آن عبارتند از صنایع خودروسازی، ریخته‌گری، الکترونیک، ساخت ابزار و ماشین آلات، مواد غذایی و دارویی، ساخت فلزات، صنایع پلاستیک و… .

شرکت اتوماسیون صنعتی و رباتیک ربات کار با تمرکز بر راه حل‌های نوین، علاوه بر ارتقاء کیفیت محصولات، ایمنی و زیبایی محیط کار، افزایش بهره‌وری شما را نیز تضمین می‌نماید. از پروژه‌های موفق این شرکت می‌توان به راه‌اندازی و بهینه سازی خط تولید پاشش مواد و رنگ روی ظروف تفلون، طراحی و ساخت فیکسچر جوشکاری اگزوز مزدا (محور هفتم ربات)، طراحی و ساخت ربات جابجایی پالت آب معدنی، طراحی و ساخت ربات جابجایی و سورتینگ کیسه غلات و بسیاری پروژه‌های دیگر اشاره کرد.

تحلیلگران ربات کاردر 4 مرحله کشف، طراحی، ساخت، و نصب سیستم، به شما در پیشبرد اهداف‌تان یاری می‌رساند. خدمات و همکاری ما پس از راه‌اندازی و نصب به پایان نمی‌رسد بلکه این فقط نقطه آغاز حمایت و هم‌فکری‌های ربات کار می‌باشد. به جرات می‌توان گفت که خدمات ربات کار در کشور عزیزمان ایران بی‌سابقه است، و تا پیش از تاسیس این شرکت، صنعتگران این خدمات را در کشورهای خارجی جستجو می‌کردند، که طبعا هزینه بسیار بالایی برای آن‌ها داشت.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 

ربات کار همواره آمادگی خود را به متقاضیان راه‌اندازی خطوط تولید و ایجاد تغییرات اساسی، جهت مشاوره، طراحی، ارتقاء استانداردهای کیفی، افزایش قابلیت اطمینان و ایمنی در سیستم خود، اعلام می‌دارد. پروسه این فرآیند طولانی نیست، و تنها نیاز خواهد بود یک ویدیو از مراحل تولید و یا هر عملکرد دیگری که قصد بهبود آن را دارید تهیه کنید، و به کارشناسان ما ارائه کنید. متخصصین شرکت در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت تا با شما در این رابطه گفتگو کنند.

همچنین شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید، و یا از صفحه تماس با ما، لینک شبکات اجتماعی ما را دریافت کنید. علاوه بر این، می‌توانید ویدیو پروژه‌های انجام شده را نیز در سایت‌های آپارات، یوتیوب ، فیسبوک  ، توییتر و همچنین در برنامه اینستاگرام مشاهده کنید.

خدمات ما

ربات کار همواره آمادگی خود را به متقاضیان راه اندازی خطوط تولید و ایجاد تغییرات، جهت مشاوره، طراحی، ارتقاء استانداردهای کیفی، افزایش قابلیت اطمینان و ایمنی در سیستم خود، اعلام میدارد.