Smart Slider 3 Module

Banner_Recruitment_06.png

ساخت و تولید در صنایع پزشکی و دارویی
ساخت و تولید صنایع پزشکی و دارویی با استفاده از علم رباتیک
صنایع پزشکی و دارویی  در تمامی برهه حیاتی و مهم بوده و هست، اما در شرایط حساس کنونی که بحث بیماری هایی که به شکل پاندمی همه گیر شده اند، تولید این تجهیزات بسیار مهم تر جلوه می کند. از طرفی وجود تحریم ها، تولید این تجهیزات را هر چه بیشتر به سمت بومی سازی پیش برده است. بنابراین در خط تولید و ساخت این تجهیزات استفاده از تکنولوژی روز بیشتر و بیشتر نمود پیدا می کنند. شرکت های بزرگ ساخت و تولید تجهیزات پزشکی جهت افزایش تولید و بهره وری و افزایش کیفیت ساخت و افزایش دقت تجهیزات باید در استفاده از تجهیزات به روز رباتیکی در رقابت با یکدیگر باشند چرا که حفظ و افزایش کیفیت در کنار افزایش تولید و دقت ، از جمله اهداف باقی ماندن و افزایش جلب رضایت مشتریان خاص این صنف میباشد. تولید تجهیزات پزشکی استانداردهای خود را دارد که در ذیل به یکی از آنها میپردازیم.

استاندارد ISO 13485
متن این استاندارد توسط گروه تحقیق و توسعه اداره کل تجهیزات پزشکی گردآوری شده است. این ایزو، یک استاندارد بین المللی است که مربوط به سیستم مدیریت کیفیت بوده و مخصوص وسایل پزشکی میباشد. در راستای ضمانت کیفیت تجهیزات پزشکی و تشخیص طبی و AIMD، تمام آیین نامه های اتحادیه اروپا همراستا با این استاندارد هستند. کشورهایی که در مورد قوانین رگولاتوری تجهیزات پزشکی سرآمد هستند، نیز با این استاندارد هماهنگ هستند، از  آن جمله می توان به ژاپن، کانادا و نیز آمریکا اشاره کرد.

زیر ساخت
در استاندارد ISO 13485 باید الزاماتی را برای زیرساخت های مورد نیاز در نظر گرفته میشود. این الزامات برای هماهنگی با محصول و ممانعت از درهم شدن محصولات و اطمینان از جا به جایی منظم محصول مدون شده است. این زیرساخت شامل موارد ذیل است :

ساختمان ها و فضای کاری و امکانات مرتبط
تجهیزات فرآیندی (سخت افزار و نرم افزار)

خدمات پشتیبانی (مانند حمل و نقل، ارتباطات و سیستم های اطلاعاتی)

خط تولید رباتیک تجهیزات پزشکی
با توجه به افزایش درخواست در زمینه تولید تجهیزات پزشکی با دقت خیلی بالا و کیفیت عالی و هماهنگی با استانداردهای تعریف شده در این زمینه، راه اندازی خطوط رباتیک و استفاده از ربات های صنعتی و تجهیزات به روز رباتیک یکی از بهترین گزینه ها جهت تامین خواسته های جامعه پزشکی کشور میباشد.

راه اندازی خطوط تولید رباتیک تجهیزات پزشکی
ربات کار

شرکت ربات کار در زمینه تجهیز و نصب و راه اندازی خطوط تولید و اتوماسیون صنعتی و مکانیزه کردن تولید تجهیزات پزشکی آماده ارائه هرگونه مشاوره و همکاری با تولید کنندگان تجهیزات پزشکی میباشد.