رویداد ها و نمایشگاه ها

نمایشگاه بین المللی ربات 2023

iREX 2023 – نمایشگاه بین المللی ربات – 2023/11 | پایگاه داده نمایشگاه تجارت آنلاین (J-messe) – JETRO

iREX 2023- جشنواره بین المللی ربات. ارسال سوالات به J-messe.

در این سایت از جاوا اسکریپت استفاده شده است. لطفا جاوا اسکریپت را برای دسترسی به همه توابع فعال کنید.

برگزارکننده ممکن است اطلاعات موجود در این سند را در هر زمانی تغییر دهد، به تعویق بیاندازد یا لغو کند.
اطلاعات بیشتر در مورد هر رویداد را می توانید در وب سایت رسمی بیابید. JETRO مسئولیتی در قبال هرگونه ناراحتی یا ضرر ناشی از اقدامات انجام شده بر اساس اطلاعات J-messe ندارد.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه های تجاری در J-messe با برگزار کننده تماس بگیرید.

 

یکی از بزرگترین نمایشگاه های ربات در جهان

نمایشگاه بین المللی ربات برای اولین بار در سال 1974 برگزار شد و از آن زمان هر دو سال یک بار برگزار می شود. در نمایشگاه قبلی غرفه دارانی از 612 شرکت و سازمان شرکت داشتند که در مجموع 2775 غرفه داشته اند که بیشترین تعداد غرفه تاکنون است. غرفه داران خارج از ژاپن به 88 شرکت و سازمان از 14 کشور رشد کردند. تعداد کل بازدیدکنندگان از 130,000،10,000 نفر فراتر رفت و نمایشگاه به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه های ربات در جهان ، با تقریباً 82 هزار بازدید کننده خارج از کشور از XNUMX کشور ، توجه جهان را به خود جلب کرد.

 

جدیدترین فناوری ها و محصولات ربات از ژاپن و در سراسر جهان

در این نمایشگاه جدیدترین فن آوری و محصولات مرتبط از تولید کنندگان ربات و شرکت های مرتبط با روبات در ژاپن ، “سرزمین رباتیک” و همچنین سایر کشورها در سراسر جهان برای ارتقاء مذاکرات تجاری و فرصت های تبادل فناوری گرد هم آمده است. این نمایشگاه وسیله نقلیه ای خواهد بود که جهان را در مورد فناوری ربات های نسل بعدی به نمایش خواهد گذاشت که از اطلاعات و اطلاعات همیشه در حال تحول پشتیبانی می کند.

 

برنامه نویسی که طیف وسیعی از نیازها را برطرف کند

غرفه داران علاوه بر تالارهای مختلف و سمپوزیوم های بین المللی توسط کارشناسان صنعت رباتیک ، سمینارهایی را برای معرفی جدیدترین محصولات و فناوری های خود در طول مدت نمایشگاه برگزار می کنند. این نمایشگاه بازدید کنندگان از صنایع متنوعی را به خود جلب می کند: نه تنها صنایع وابسته به ربات بلکه افراد صنعت ساخت و ساز درگیر در خودرو ، لوازم خانگی و الکترونیک و همچنین افرادی از مراقبت های پرستاری و پزشکی ، زیرساخت ها و ساخت و سازها ، کشاورزی ، جنگلداری و محصولات غذایی مرتبط با ماهیگیری ، آموزش و موارد دیگر

 

لطفا در وب سایت رسمی نمایشگاه بین المللی ربات ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *