S 420Fاین ربات بیشتر برای کاربردهایی از جمله جابجایی مواد، جوشکاری نقطه ای و جوشکاری قوس الکتریکی استفاده می شود. FANUC S-420F یک ربات 6 محوره است که قابلیت حمل بار تا وزن 120kg را دارد. ربات S-420F انطباق پذیری بسیار بالایی دارد. از آنجا که این ربات مجهز به قابلیت و ابزارهای مناسبی است، توانایی انجام جوشکاری قوس الکتریکی، جوش نقطه ای، جابجایی مواد، آب بندی کردن، ماشین کاری و بسیاری از کاربردهای دیگر را دارد. این انعطاف پذیری کاربرد و کارایی ربات را در کارخانه ها افزایش داده است.

این ربات به تنهایی می تواند بین کاربردها سوئیچ کند که سبب افزایش توان عملیاتی و تثبیت زمان چرخه می شود. این ربات با بلند کردن اجسام سنگین یا جوشکاری نقطه ای، جابجایی های خسته کننده و یا جوشکاری های قوس الکتریکی و دیگر کارهای تکراری را بدون هیچگونه فشاری انجام می دهد.

جزئیات طراحی: ربات سنگین S-420F توانایی حمل بار تا 120kg را دارد و شعاع دسترسی افقی آن 2413mm می باشد. ضمناً با وجود پوشش کاری فوق العاده عریض آن این ربات Foot Print جمع و جوری دارد. S-420F برای نصب بر روی سطح طراحی شده است، 1600kg وزن دارد و با کنترلرهای R-J , R-H و R-J2 کار می کند.

Pin It