ماشین آلات رباتیک صنایع آرایشی بهداشتی

صنایع آرایشی بهداشتی کاربردهایی نظیر هوا و یا گاز استریل و هوای فشرده ( در پروسه های تولید مواد خام جهت محصولات آرایشی و بهداشتی و ...)، پرکردن و بسته بندی و نگهداری محصولات با تامین و تولید دی اکسید کربن و نیتروژن، کمپرسورهای هوای فشرده ، جا به جایی مواد ، خشک کردن مواد و ... را دارد که هرکدام دارای شرحی مفصل، دستگاه های مخصوص به خود و ... را دارند.  

پروسه هایی با حساسیت بسیار بالا در کارخانه ها و شرکت های تولیدی لوازم آرایشی بهداشتی انجام میشود. از آن فرآیندها می توان به تولید بسته بندی و نگهداری محصولات اشاره کرد. یکی از اساسی ترین نیازهای کارخانجات تامین هوای فشرده و پاک بدون هیچ آلودگی میباشد. تولید کنندگان این صنایع نیز مانند دیگر صنایع می توانند جهت بهبود کیفیت محصولات خود و تسریع در امر تولید از خطوط تولید رباتیک استفاده نمایند.

خط تولید رباتیک در صنایع آرایشی بهداشتی

در این مقاله به معرفی یکی از انواع ربات های صنعتی مورد استفاده این خطوط اشاره می کنیم. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با ما تماس بگیرید.

ربات SCARA

ربات کم هزینه با عملکرد اجرایی  بالا (اسکارا SCARA) که برای بهبود کارایی و قابلیت اطمینان در خط تولید مورد استفاده قرار میگیرد. شتاب و سرعت بهینه آن با توجه به وضعیت بازوی رباتیک صنعتی در زمان شروع کار، قابل انتخاب است. برخی از صنایعی که از این ربات در آنها استفاده میشود عبارتند از: صنعت غذا، صنعت خودرو، صنعت الکترونیک، صنعت داروسازی، صنعت پزشکی، صنعت لوازم آرایشی، صنعت نوشیدنی و صنعت پلاستیک. عملکرد این ربات در حوزه های مونتاژ ، بسته بندی ، انتخاب و مکان ، پالت سازی ، توزیع ، بارگیری ، تخلیه ، انتقال ، خنک سازی ، برای تولید و توزیع میباشد.

انواع دیگری از ربات های صنعتی موجودند که در همین سایت می توانید با آنها آشنا شوید.

ربات کار

ربات کار به عنوان اولین مجموعه خصوصی ربات های صنعتی در ایران افتخار نصب و راه اندازی انواع خطوط تولید رباتیک را در سراسر ایران و خارج از مرزهای کشور را دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

📞

09124662302

02634707178

🌏https://robotkar.ir

🆔 https://www.instagram.com/robotkar.ir

🌐 Telegram : https://t.me/robotkar

صنایع آرایشی بهداشتی - صنایع آرایشی رباتیک-ربات کار-صنایع بهداشتی رباتیک
صنایع آرایشی بهداشتی
Pin It